Koniec starego początkiem nowego

Kochane moje babeczki! Pragnę Wam podziękować za wspólną drogę, wsparcie i motywację do aktywności fizycznej. Z radością myślę o tych, którzy pozwolili mi, aby zarazić ich energią, zmotywować do ruszenia tyłków z kanap, aby wspólnie przeżyć przygodę zrzucania kilogramów i zmiany nawyków żywieniowych.

Kiedy czytam Wasze słowa wsparcia w wiadomościach prywatnych, do dziś łezka kręci mi się w oku… To niezwykłe móc otaczać się tak wspaniałymi i dobrymi ludźmi. Dziękuję Wam, że jesteście. Blog 30minusdla30plus istnieje od 2017 roku i w tym czasie wydarzyło się wiele fantastycznych rzeczy, m.in. obroniłam pracę doktorską, otrzymałam nagrodę siłowni Get Gym w kategorii osobowość, zostałam nominowana do miana Sportowca Roku w plebiscycie Kuriera Lubelskiego, przeżyłam wiele innych radości. Ta nominacja była dla mnie ogromnym wyróżnieniem, ale też dała mi energię i zmotywowała, aby iść dalej.

To nie są słowa pożegnania, lecz zaproszenie do nowej odsłony 30tki, czyli bloga dziewczynaendorfina.pl , gdzie kobiecym okiem pogadamy o treningach, zdrowym jedzeniu i sportowych gadżetach. Tam też znajdziecie dotychczasowe wpisy z 30minusdla30plus.

Oznacza, to, że drogę 30minusdla30plus ogłaszam za ukończoną, a podróż dziewczyny endorfiny za rozpoczętą. Mam nadzieję, że nadal moc będzie z nami babeczkami i tak jak dotychczas będziecie mi towarzyszyć. 30minusdla30plus pozostaje oczywiście aktywne, ale nowe wpisy będą publikowane już na dziewczynaendorfina.pl a uwierzcie,  że będzie ich wiele. Jakich? W tematach znanych z 30tki, ale nie tylko: pojawią się nagrania…

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

Up ↑

Create your website at WordPress.com
Get started
%d bloggers like this: