Nie jestem dietetykiem, nie jestem trenerem i żadna ze mnie fitneska. Myślisz, że jest to kolejny blog o zdrowym odżywianiu, który Cię nie interesuje, bo przecież w Internecie pełno jest diet cud? Masz rację. Trudno się z Tobą nie zgodzić, gdyż sieć huczy na temat dietetyki i planów treningowych. Jeśli nie interesuje Cię Twoje zdrowie, albo uważasz, że Twoja sylwetka i odżywianie są właściwe rzeczywiście szkoda Twojego czasu na czytanie tego bloga. Jeśli jednak chcesz dać sobie szansę, ale nie wiesz jak zacząć, brak Ci motywacji, natomiast jeśli ona już się pojawi, jedynym ograniczeniem jest grubość portfela zapraszam do pozostania na tej stronie, gdyż myślę, że moja historia może Was zaciekawić i mam nadzieję zmotywować.

        Projekt 30 minus dla 30 plus zakładam z myślą o normalnych nas po trzydziestce, którzy borykają się z problemem nadmiaru centymetrów, chcą mieć 30 mniej czy to kilogramów czy centymetrów, a szukając pomocy w Internecie trafiają na diety cud oparte na dobrych, zdrowych, ale niestety drogich produktach. Mnie jako przeciętniaka zwyczajnie nie stać np. na szparagi, awokado czy łososia, mimo, że je bardzo lubię. Myślę, że wyżywienie rodziny na takich produktach też sprawiałoby problem. Chciałabym opisać Wam swoją drogę od momentu gdy było mnie 30 więcej do teraz. Jeśli ja dałam radę Ty także możesz.

2 thoughts on “

Add yours

  1. Szacunek za siłę w dążeniu do celu i odwagę, blog bardzo osobisty i chyba jeszcze bardziej pozwalający zrozumieć Ciebie i twoja przemianę 😉 no i motywujące; ) trzymaj się tego ;))

    Liked by 1 person

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

Up ↑

Create your website at WordPress.com
Get started
%d bloggers like this: